Аталанта открадна точка от Ювентус в последните секунди

Снимка: Guliver/Getty Images

976 0

Първият двубой от 34-ти кръг на Серия А между Аталанта и Ювентус завърши с равенство 2:2.

Домакините поведоха с гол на Андреа Конти в края на първото полувреме, а гостите възстановиха равенството малко след почивката, когато халфът на тима от Бергамо Леонардо Спинадзола си отбеляза автогол с глава.

"Старата госпожа" успя да поведе в 83-ата минута с точен удар на Дани Алвес, но Аталанта се добра до реми с гол на Ремо Фройлер секунди преди края на редовното време.

Ювентус е лидер в класирането с комфортна преднина от девет точки от втория Рома, който утре посреща Лацио в римското дерби от кръга. Аталанта е на пета позиция с шест точки повече от шестия Милан.