Да си счупиш ръката на 3 места, за да вкараш безсмислен гол (ВИДЕО 18+)

2422 0

Левият бек на Лайпциг Марсел Халстенберг счупи ръката си на три места по време на двубоя с Херта в неделя (2:3), съобщи сайтът на клуба.

26-годишният футболист се разписа с глава в самия край на мача (92-а минута), но след това падна много лошо на ръката си в близост до вратата на съперника.

Най-неприятното е, че този гол не помогна на Лайпциг да избегне първо поражение у дома за сезона.

Прегледите са показали, че става въпрос за счупване на дясната ръка на три места. Клубът не пояснява колко време ще бъде извън терена Халстенберг заради контузията.

Отборът на Лайпциг заема четвърто място в класирането и няма мачове до 13 януари, когато посреща Шалке 04.