Свободното падане на ПСЖ продължи и срещу Гингам (ВИДЕО)

1056 0

Френският шампион Пари Сен Жермен продължава със слабото си представяне този сезон. Футболистите на Унай Емери претърпяха  поредна загуба с 1:2 като гост на Гинган.

През първото полувреме двата тима не успяха да си отбележат гол.  Пари Сен Жермен излезе със самочувствие през втората част, но противно на очакванията домакините вкараха първи в двубоя.

Гинган поведе чрез Янис Салибур в 66-ата минута. Само четири по-късно ПСЖ изоставаше с 0:2. Нийл Де Паув се разписа и намали надеждите на шампионите до минимум.

Все пак Едисон Кавани върна едно попадение в 80-ата минута, но за повече Пари Сен Жермен нямаше сили. Така след 18 изиграни мача ПСЖ изостава на 4 точки от лидера Ница и на 3 от Монако.