ПСЖ се върна на пътя победата с лекция срещу Монпелие (ВИДЕО)

Снимка: Getty Images/Gulliver

1482 0

Устременият към титлата тим на ПСЖ постигна нова победа в Лига 1, след като се наложи с категоричното 4:0 над тима на Монпелие. Това бе 19 победа за тима на Унай Емери след 23 изиграни мача.

Домакините контролираха случващото се на "Парк де Пренс" в целия мач, като отбелязаха по две попадения във всяко от полувремената, за да укротят съперника и да вземат нови три точки. С победата днес парижани събират 59 точки имат 11 пред втория Лион, който е с мач по-малко.

Единсон Кавани откри още в 11' след асистенция на Адриен Рабио, а 5' преди почивката Неймар се разписа от бялата точка. След почивката Анхел ди Мария, който все по-често намира място в стартовите 11, вкара третия гол след пас на Тома Мунир, а в 82' Ней вкара и втория си гол в мача.