Монако направи Олимпик Марсилия на пух и прах (ВИДЕО)

1259 0

Шампионът Монако разгроми Олимпик Марсилия в последния мач от 4-ти кръг на френската Лига 1. На своя "Луи II" "монегаските" разпиляха своите гости с 6:1, като резултатът можеше да бъде и по-изразителен.

Кошмарът за марсилци започна в 9-ата секунда, когато бранителят Камил Глик засече топката в мрежата след центриране и стана автор на най-бързото попадение за сезона до момента.

Още през първото полувреме Олимпик инкасира 4 попадения. Радамел Фалкао от дузпа в 20' и с глава в 35' направи резултата класически. В последната минута Диакаби се разписа за 4:0.

След почивката Джибрил Сидибе в 68' и Фабиньо в 75' оформиха крайното 6:1, акто единственото попадение гостите отбелязаха в 79' чрез Реми Кабела.

В момента в класирането "монегаските" са на втора позиция с 12 точки, колкото има и лидерът ПСЖ. Олимпик Марсилия е на шеста позиция със 7 точки.