Опашкар спря победната серия на Юнайтед и Солскяер

1014 0

Победната серия на Манчестър Юнайтед спря в мача им от Висшата лига с Бърнли."Червените дяволи" завършиха 2:2 и след 6 поредни победи, за първи път загубиха точки в първенството, откакто отборът беше поет от новия треньор Оле Гунар Солскяр.

Юнайтед дори бяха съвсем близо до загуба, като гостите водеха с 2:0 до 87-та минута след попадения на Ашли Барнс и Крис Ууд. Пол Погба намали изоставането им с точно изпълнена дузпа в 87-та минута, а гол на Виктор Линдельоф в добавеното време донесе точката на домакините.

Манчестър Юнайтед остават на 6-о място в класирането, а Бърнли са 15-и.