Напрежение в Ливърпул, две от звездите на тима в обтегнати отношения

Снимка: Gulliver/GettyImages

2192 0

Голяма част от феновете на Ливърпул все още не разбират как така любимците им не прегазиха градския съперник Евертън в дербито на Мърсисайд. "Червените" доминираха почти през целия мач, но съумяха да вкарат само едно попадение във вратата на Джордан Пикфорд.

Според феновете, в тима има сериозен проблем, но няма как той да бъде доказан на 100% за сега. Привържениците смятат, че Садио Мане завижда на Мохамед Салах за силните мачове, които прави от началото на сезона. През миналата година сенегалецът бе големия талисман на тима, но нещата се промениха през този сезон.

Феновете стигнаха до този извод, след като при резултат 1:0 през първото полувреме с Евертън, Мане можеше да подаде към Салах, който щеше да вкара втория си гол в мача. Вместо това обаче той реши сам да завърши и ударът му премина далеч от целта.