Куман след 4:0: Такива мачове е невъзможно да се планират

Снимка: Gulliver/ Getty Images

1393 0

Мениджърът на Евертън Роналд Куман сподели след победата на неговия тим срещу Манчестър Сити с категоричното 4:0, че неговите футболисти са изиграли перфектно второ полувреме.

"Такива мачове е невъзможно да се планират. Срещата се усложни, защото Манчестър Сити играеха добре, но вторто полувреме беше идеално за Евертън по всички параметри.

Отдаде ни се възможност да отбележим първия и втория си гол в мометни, в които Сити изпитваха затруднения. Огромни поздравления заслужават футболистите в защита, които играха много добре", заяви Куман.

Той допълни, че не се съмнява в опита на Гуардиола и ще се справи с тази ситауация. "Разбира се, днес той се надяваше на друг резултат и това поражение се явява доста сериозно, но той има достатъчно опит, за да се справи с този проблем. Въобще не се съмнявам в това".