Какво изкрещя Клоп в лицето на четвъртия съдия? (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/Getty Images

1509 0

Юрген Клоп разкри какво е изкрещял на четвъртия съдия по време на дербито Ливърпул - Челси, завършило с драматично равенство 1:1.

Както е известно, в края на двубоя Челси изпусна златен шанс да си тръгне с победа от "Анфийлд", след като Диего Коста изпусна дузпа и направи Симон Миньоле герой.

Клоп бе толкова нервиран от 11-метровия наказателен удар, че веднага след спасяването изкрещя в лицето на четвъртия съдия. "Казах му, че никой не може да ни победи, а малко по-късно се извиних. Той пък каза, че няма проблем и че харесвал страстта ми", призна самият Клоп.

Любопитни са думите на германския мениджър, особено при положение че от началото на 2017 година Ливърпул има 1 победа, 4 загуби и 4 равенства във всички турнири. Единственият успех е с 1:0 над четвъртодивизионния Плимут в преиграване на двубой от турнира за ФА къп.