Бруталният шпагат на Шелви в краката на Погба (ВИДЕО)

1634 0

Отборът на Манчестър Юнайтед записа четвърта поредна победа във Висшата лига след застъпването в длъжност на новия мениджър Оле Гунар Солскяер. "Червените дяволи" победиха с 0:2 като гост Нюкасъл.

На "Сейнт Джеймсис Парк" Солскяер направи нужните смени в правилния момент, като Ромелу Лукаку, който замени Антони Марсиал в 63', бе точен само 60 секунди по-късно. Алекис Санчес, който се появи в същата минута на мястото на Хуан Мата, асистира за второто попадение дело на Маркъс Рашфорд.

Джонджо Шелви пък бе едната от смените, които Рафаел Бенитес направи, като халфът се появи в 55' на мястото на Мохамед Диаме. Бившият играч на Ливърпул обаче не се отличи с нищо полезно, а напротив - англичанинът направи изключително груб шпагат в краката на Пол Погба, като изненадващото бе както че Шелви не получи директен червен картон, така и че французинът се оказа бе последствия и доигра мача.