Звездното трио на ПСЖ прегази поредния съперник в Шампионска лига (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/GettyImages

1508 0

Звездният състав на ПСЖ не спира да бележи и печели мачовете си от началото на сезона. Играчите на Унай Емери се представят еднакво силно както в Лига 1, така и в Шампионска лига. Днес парижани спечелиха гостуването си на непретенциозния Андерлехт с 4:0 и по този начин продължават да бъдат лидери в своята група.

Парижани откриха още в 3', когато Килиан Мбапе се възползва от подаване на Марко Верати, за да открие за своя тим. Минута преди края на първата част и Единсон Кавани записа името си сред голмайсторите, а асистенцията бе на името на младия френски нападател.

През второто полувреме дойде ред и на дежурния гол на най-скъпия футболист Неймар. Бразилецът се разписа от пряк свободен удар, а в самия край на срещата Анхел ди Мария оформи крайния резултат с 4-то попадение в срещата.