Треньорски решения костваха много за Наполи срещу Шахтьор (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

1408 0

Наполи започна участието си в Шампионска лига със загуба. Италианският тим загуби с 2:1 при гостуването си на Шахтьор Донецк в Украйна и изостана от битката за първото място още в началото на надпреварата.

Още в 15' Тайсън даде аванс на домакините, а Ферейра в началото на второто полувреме удвои в полза на Шахтьор. Единственият гол за Наполи вкара Аркадиуш Милик в 72' от дузпа, но това само фиксира крайния резултат.

Старши-треньорът на Наполи Маурисио Сари със сигурност ще понесе сериозна част от критиките, след като направи куп промени в състава си и дори остави извън титулярите Дрийс Мертеенс.

В другия двубой Манчестър Сити разби с 4:0 Фейенорд и си гарантира първото място в групата.

Shakhtar-Napoli 2-1 - All Goals & Highlights... by jason-pitt1