Сисоко си призна: Бяхме сковани от страх срещу Аякс

1653 0

Полузащитникът на Тотнъм Муса Сисоко обясни причината за слабата игра на тима през първото полувреме на мача с Аякс. Полуфиналният сблъсък в Шампионска лига в Лондон завърши с победа за гостите с 1:0.

"Започнахме мача не по най-добрия начин. Може би бяхме сковани от страх. Липсваше ни агресивност. Влизайки в игра, се опитах да добавя физическа мощ, която ни липсваше толкова много. През второто полувреме бяхме по-добри", коментира Сисоко, цитиран от RMC Sport.

Същевременно "Шпорите" повториха антирекорд на 10 години. Лондончани записаха 18-о поражение за сезона във всички турнири за първи път от 10 години. През сезон 2008/09 английският клуб загуби 19 мача. А как се чувства Ян Вертонген - футболистът, на чието място влезе в игра Сисоко, вижте в този материал.