Наполи не остави шанс на Цървена звезда и еднолично оглави "Групата на смъртта"

898 0

Отборът на Наполи постигна втора победа в Шампионска лига и еднолично оглави Група С на турнира. Италианците се наложиха с 3:1 над Цървена звезда у дома и продължават без загуба в надпреварата.

Момчетата на Карло Анчелоти все още нямат поражение и с две победи и три равенства са еднолично на върха с 9 точки. Втори е ПСЖ с 8, Ливърпул е с 6, а сърбите с 4.

През първото полувреме Марек Хамшик и Дрис Мертенс дадоха комфортен аванс на тима от "Сан Пауло". През втората част Мертенс вкара и втори гол, с който сложи точка на спора в срещата. 30' преди края Бен Ел Фарду вкара почетното попадение за сръбския тим.