Дортмунд си вкара жесток автогол в Шампионска лига (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

2049 0

Борусия (Дортмунд) направи страхотна глупост в Шампионска лига. "Жълто-черните" подцениха сериозно мача срещу АПОЕЛ и се добраха едва-едва до 1:1 срещу кипърския тим.

През първото полувреме гостите не създадоха достатъчно положения и не успяха да отбележат, въпреки че домакините трябваше да правят две принудителни смени.

След почивката Роман Бурки направи чудовищна глупост, след като първо подаде топката на съперников футболист, а след това изпусна лек удар в ръцете му. Топката се озова Поте и той се разписа - 1:0 за домакините в 62'.

5 минути по-късно Сократис успя да изравни, но до края германският тим не успя да стигне до успеха. Така тимът от Дортмунд има само 1 точка, а след равенството между Реал и Тотнъм това може да се окаже решаващо за продължаването на Борусия напред в турнира.