Още един голям успех за Кун Теменужков в Лийдс

2659 0

Българският нападател на Лийдс - Кун Теменужков, се радва на добри дни в отбора си. Той успя да помогне на своя тим да спечели трофея на Професионалната лига за развитие на Англия.

Във финала на “Еланд Роуд” Лийдс U23 надделя над Бирмингам след изпълнение на дузпи, след като не си вкараха гол 120 минути. При дузпите “белите” спечелиха с 4:2.

Кун се появи в игра в 116-ата минута, а след това реализира четвъртата дузпа за своите и направи резултата 3:2. Лийдс U23 стана шампион на Северната дивизия преди десет дни. Преди няколко дни българинът реализира победния гол за своя тим в 1/2-финалния сблъсък срещу Ковънтри.

Докато бе част от Барселона дори направи невероятно постижение - ето какво.