Божинов бележи в снега при разгром на Партизан (ВИДЕО)

Снимка: Официален сайт на Партизан

1019 0

Валери Божинов се разписа за победата на Партизан Белград с 6:1 над ФК Борча в първата контрола на "гробарите" за годината.

Българският нападател, който в последно време е по-известен с изявите си в социалните мрежи, напомни за себе си в професионален план с точно попадение през второто полувреме за разгромната победа.

Двубоят се игра на едно от помощните игрища на Партизан при студено време и покрит със сняг терен.

Божинов се появи в игра през второто полувреме и отбеляза петия гол за своя отбор в 60-а минута./БТА