Претендент за гол на Световното първенство 2018 още в първия мач на турнира (ВИДЕО)

Отборът на Русия записа страхотен старт на Световното първенство 2018, на което страната е и домакин. "Сборная" стартира с категорична победа - 5:0 над Саудитска Арабия, като в срещата освен големия брой попадения, видяхме и такова, което със сигурност ще попадне в класацията за най-красиво в края на турнира.

Отборът на домакините буквално прегази своя съперник, като отбеляза два гола през първата част и още три през вторите 45'. В първата минута на продължението падна и истински шедьовър на "Лужники" в Москва.

Първият гол на Световно първенство 2018 падна след неприятна грешка (ВИДЕО)

Световното първенство по футбол 2018 започна! Стадион "Лужники" видя откриването, което бе изключително интересно, а веднага след него започ...

При изнесена топка от наказателното поле на Русия пред наказателното поле на тима от Арабския полуостров. Там Дзюга свали добре към Денис Черишев, който с уникално изпълнение с външен фалц не остави абсолютно никакви шансове на Ал Муаиоуф.