Вижте пълната ТВ програма на Световното първенство по футбол 2018

11.06.2018 08:01
Вижте пълната ТВ програма на Световното първенство по футбол 2018
Sportlive.bg

След броени дни на 14-и юни стартира дългоочакваното Световно първенство по футбол 2018, което ще се проведе в Русия. В следващия един месец светът ще бъде футбол, а ето и пълната програма на груповата фаза и елиминациите за Мондиал 2018:

14.06.2018

18:00 часа (българско време) Група А: Русия - Саудитска Арабия, Москва - БНТ

 

15.06.2018

15:00 Група А: Египет - Уругвай, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

18:00 Група B: Иран - Маркоко, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

21:00 Група B: Испания - Португалия, Сочи - БНТ, БНТ HD


16.06.2018

13:00: Група C: Франция - Австралия, Казан - БНТ, БНТ HD

16:00: Група D: Аржентина - Исландия, Москва (Откритие Арена)- БНТ, БНТ HD

19:00: Група C: Перу - Дания, Саранск - БНТ, БНТ HD

22:00 Група D: Хърватия - Нигерия, Калининград - БНТ, БНТ HD

 

17.06.2018

15:00: Група E: Коста Рика - Сърбия, Самара - БНТ, БНТ HD

18:00 Група F: Германия - Мексико, Москва (Лужники) - БНТ, БНТ HD

21:00 Група E: Бразилия - Швейцария, Ростов - БНТ, БНТ HD

 

18.06.2018

15:00 Група F: Швеция - Република Корея, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

18:00 Група G: Белгия - Панама, Сочи - БНТ, БНТ HD

21:00 Група G: Тунис - Англия, Волгоград - БНТ, БНТ HD

 

19.06.2018

15:00 Група H: Полша - Сенегал, Москва (Откритие Арена) - БНТ, БНТ HD

18:00 Група H: Колумбия - Япония, Саранск - БНТ, БНТ HD

21:00 Група А: Русия - Египет, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

 

20.06.2018

15:00 Група B: Португалия - Мароко, Москва (Лужники) - БНТ, БНТ HD

18:00 Група А: Уругвай - Саудитска Арабия, Ростов - БНТ, БНТ HD

21:00 Група B: Иран - Испания, Казан - БНТ, БНТ HD

 

21.06.2018

15:00 Група C: Дания - Австралия, Самара - БНТ, БНТ HD

18:00 Група C: Франция - Перу, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

21:00 Група D: Аржентина - Хърватия, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

 

22.06.2018

15:00 Група E: Бразилия - Коста Рика, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

18:00 Група D: Нигерия - Исландия, Волгоград - БНТ, БНТ HD

21:00 Група E: Сърбия - Швейцария, Калининград - БНТ, БНТ HD

 

23.06.2018

15:00 Група G: Белгия - Тунис, Москва (Откритие Арена) - БНТ, БНТ HD

18:00 Група F: Корея - Мексико, Ростов - БНТ, БНТ HD

21:00 Група F: Германия - Швеция, Сочи - БНТ, БНТ HD

 

24.06.2018

15:00 Група G: Англия - Панама, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

18:00 Група H: Япония - Сенегал, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

21:00 Група H: Полша - Колумбия, Казан - БНТ, БНТ HD

 

25.06.2018

17:00 Група А: Уругвай - Русия, Самара - БНТ

17:00 Група А: Саудитска Арабия - Египет, Волгоград, БНТ HD

21:00 Група B: Иран - Португалия, Саранск - БНТ

21:00 Група B: Испания - Мароко, Калининград, БНТ HD

 

26.06.2018

17:00 Група C: Дания - Франция, Москва (Лужники) - БНТ

17:00 Група C: Австралия - Перу, Сочи, БНТ HD

21:00 Група D: Нигерия - Аржентина, Санкт Петербург - БНТ

21:00 Група D: Исландия - Хърватия, Ростов, БНТ HD

 

27.06.2018

17:00 Група F: Корея - Германия, Казан - БНТ

17:00 Група F: Мексико - Швеция, Екатеринбург, БНТ HD

21:00 Група E: Сърбия - Бразилия, Москва (Откритие Арена) - БНТ

21:00 Група E: Швейцария - Коста Рика, Нижни Новгород, БНТ HD

 

28.06.2018

17:00 Група H: Япония - Полша, Волгорад - БНТ

17:00 Група H: Сенегал - Колумбия, Самара, БНТ HD

21:00 Група G: Англия - Белгия, Калининград - БНТ

21:00 Група G: Панама - Тунис, Саранс, БНТ HD

 

ОСМИНАФИНАЛИ


30.06.2018

Мач №1: 17:00: Победител Група C - Втори група D  - БНТ, БНТ HD

Мач №2: 21:00: Победител група A - Втори група B - БНТ, БНТ HD

 

01.07.2018

Мач №3: 17:00 Победител група B - Втори Група A - БНТ

Мач №4: 21:00 Победител Група D - Втори група C - БНТ

 

02.07.2018

Мач №5: 17:00: Победител Група Е - Втори Група F - БНТ

Мач №6: 21:00 Победител Група G - Втори Група H - БНТ

 

03.07.2018

Мач №7: 17:00 Победител Група F - Втори Група E  - БНТ

Мач №8: 21:00 Победител Група H - Втори Група G - БНТ

 

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ


06.07.2018

1. 17:00  Победител от мач №1 - Победител от мач №2 - БНТ

2. 21:00 Победител мач №5 - Победител мач №6 - БНТ

 

07.07.2018

3. 17:00 Победител мач №7 - Победител мач №8 - БНТ

4. 21:00 Победител от мач №3 - Победител от мач №4 - БНТ

 

ПОЛУФИНАЛИ

10.07.2018

Полуфинал №1: 21:00 Победител от четвъртфинал №1 - Победител от четвъртфинал №2 - БНТ

 

11.07.2018

Полуфинал №2: 21:00 Победител от четвъртфинал №3 - Победител от четвъртфинал №4 - БНТ

 

14.07.2018

17:00 часа - Мач за бронзовите медали - БНТ

 

15.07.2018

18:00 часа - Финал на Световно първенство по футбол - БНТ

Коментари

Класиране

# Отбор П Р З Т
1  Русия 2 0 0 6
2  Уругвай 2 0 0 6
3  Саудитска Арабия 0 0 2 0
4  Египет 0 0 2 0
# Отбор П Р З Т
1  Португалия 1 1 0 4
2  Испания 1 1 0 4
3  Иран 1 0 1 3
4  Мароко 0 0 2 0
# Отбор П Р З Т
1  Франция 2 0 0 6
2  Дания 1 1 0 4
3  Австралия 0 1 1 1
4  Перу 0 0 2 0
# Отбор П Р З Т
1  Хърватия 2 0 0 6
2  Аржентина 0 1 1 1
3  Исландия 0 1 0 1
4  Нигерия 0 0 1 0
# Отбор П Р З Т
1  Сърбия 1 0 0 3
2  Бразилия 0 1 0 1
3  Швейцария 0 1 0 1
4  Коста Рика 0 0 1 0
# Отбор П Р З Т
1  Мексико 1 0 0 3
2  Швеция 1 0 0 3
3  Германия 0 0 1 0
4  Република Корея 0 0 1 0
# Отбор П Р З Т
1  Белгия 1 0 0 3
2  Англия 1 0 0 3
3  Панама 0 0 1 0
4  Тунис 0 0 1 0
# Отбор П Р З Т
1  Сенегал 1 0 0 3
2  Япония 1 0 0 3
3  Полша 0 0 1 0
4  Колумбия 0 0 1 0

Факти

Бразилия е рекордьор по титли на Световни първенства по футбол - 5. Отборът обаче не е печелил от 2002 година насам.