Трипиър даде аванс на Англия с уникално изпълнение (ВИДЕО)

11.07.2018 21:15

Отборите на Хърватия и Англия играят в момента помежду си, като победителят ще определи втория финалист на Световното първенство по футбол 2018. Вчера място там си спечели и Франция, като "петлите" надиграха Белгия с 1:0.

Още преди да изтекат 5' се стигна до първата опасност за Субашич. Деле Али бе фаулиран в дъгата на наказателното поле, като Киърън Трипиър и Ашли Йънг застанаха зад топката.

Невероятно! Англия се виждаше на финал, но Хърватия възкръсна и обърна "трите лъва"

След като Франция се превърна в първия участник на финала на Световното първентво по футбол, Англия се виждаше като финалист, изигравайки отлични...

Ударът бе изпълнен от играча на Тотнъм, който технично завъртя топката над двамата най-високи - Марио Манджукич и Деян Ловрен. След това кълбото се озова неспасяемо във вратата на "шахматистите" и "трите лъва" поведоха.