Играчите на Англия се забавляват след победата над Испания (ВИДЕО)

1152 0

Отборът на Англия имаше повод за радост през вчерашния ден. Играчите на Гарет Саутгейт за първи път от над 30 години спечелиха като гости на Испания, като още на почивката те водеха с 0:3.

Вярно, че през втората част "трите лъва" допуснаха два гола и авансът им бе драстично намален, но по нищо не личеше, че играчите на Луис Енрике ще могат да стигнат до нещо повече от почетно поражение. По традиция пък от Футболната Асоциация на Англия бяха изпратили камера, която да запише най-интересните моменти от тунела на стадиона преди, по време на и след мача между Испания и Англия.

На него се вижда как 4-ите в света пристигат в добро настроение, което е още по-добро на почивката. Въпреки това те остават концентрирани и през паузата, като се вижда, че Хари Кейн дава съвети към отбора. След срещата пък Бен Чилуиел и Джо Гомес видимо бяха щастливи от резултата, а Саутгейт и Рахийм Стърлинг се прибраха в съблекалнята, доволни от постигнатото.