Григор Димитров се превъплъти в Шарапова точно преди Надал да го пробие (ВИДЕО)

Снимка: принтскрийн

1614 0

Българският тенисист Григор Димитров остави много добри впечатления с изявите си срещу Рафаел Надал. Въпреки че загуби четвъртфиналната битка в Шанхай рещу световния №1, всички бяха изумени от играта му.

Но наблюдателни фенове на тениса забелязаха и нещо друго - в труден момент хасковлията се обръща към прийомите на бившата си приятелка - Мария Шарапова. Но за какво точно става въпрос?

При 2:3 в полза на Рафаел Надал и сервис за Григор Димитров резултатът беше 40:40. За да се опита да придобие поне малко предимство, българинът се превъплати в рускинята, застрелвайки Рафа със "смъртоносния поглед", който е патент на Маша.

За съжаление обаче, това не подейства. Въпреки че пласира отличен сервис, Григор в две поредни точки прати форхенд в мрежата и подари гейма, а и мача на Матадора.