Ето по коя програма и в колко часа гледаме България срещу Сърбия

Снимка: FIVB.ch

3741 0

Тази вечер българският национален отбор по волейбол се изправя в четвъртфинален сблъсък срещу Сърбия на Евроволей 2017. Мачът ще се излъчи пряко по БНТ 2, а началният час на прякото предаване ще бъде 21,25 часа.

"Лъвовете" се класираха в топ 8 на най-добрите на шампионата на Стария континент, след като вчера се наложиха с 3:1 гейма над отбора на Финландия.

Сърбия пък се класира директно за осминафиналната фаза в надпреварата, след като завърши на първо място в своята група A.

Залогът е изключително голям, като победителят от срещата се класира за полуфиналите на Евроволей. Загубилият отпада от по-нататъшната борба, като заема място сред осемте най-добри на континента.

Сърбия е смятан за един от фаворитите за спечелването на турнира, който тази година се провежда в Полша.