Александър Попов: Първи сме в класирането! Браво на момчетата!

Снимка: BGNES

1408 0

Треньорът на ЦСКА Александър Попов изказа задоволството си от победата на неговия тим с 3:1 над вечния съперник Левски в дербито на волейболната Суперлига.

Александър Попов отличи добрата игра на младите в отбора си и поздрави момчетата за първото място в класирането.

"Пропиляхме хубав аванс в четвъртия гейм, което можеше да ни изиграе лоша шега. Радвам се, че не се стигна до тайбрек.

И двата отбора имат потенциал, а се оказа, че имат верни фенове и съм сигурен, че можем да напълним тази зала.

Мачът беше напрегнат, геймовете не бяха толкова завързани, освен последния. Публиката остана доволна и от двете страни. Това беше по-голямата цел.

Не бих казал, че това беше добър мач за нас. Елементът, който наистина ме учуди беше много добрата ни защита днес. Имахме план за противодействие на техните нападатели, но това, което видях беше много хубаво.

Нашият отбор има много резерви - и по играта, и по настройката.

Пламен Шекерджиев игра добре и на сервис, и в защита, разпределителят Станков също направи хубав мач. Имаме си проблеми, опитваме се да ги поправим.

Първи сме в класирането, имаме само две загуби, браво на момчетата."