4 от 4 за Елица Василева и Динамо в Шампионска лига

Снимка: БГНЕС

1666 0

Капитанът на женския национален отбор по волейбол Елица Василева и нейният Динамо (Казан) постигнаха четвърта поредна победа в Група С на най-авторитетния европейски клубен турнир - Шампионската лига. Руският гранд надигра сръбския Визура (Рума) с 3:0 (25:12, 25:16, 25:18).

Василева изигра пореден силен мач за своя тим и завърши с 10 точки. С толкова се отчете и Наталия Мамадова, а най-резултатна стана Ирина Корольова с 15. За "Визура" Катарина Лазович завърши с 10 точки.

Динамо е лидер в своята група с 12 точки след 4 победи и нито един загубен гейм. Визура е на 3-то място с един успех.