Спортът по телевизията днес (6.10)

Спортът в българския ефир в неделя, 6 октомври:

14,00 ч Колоездене, обиколка на Хърватия, Eurosport 1

 
14,30 ч Тенис, турнир в Пекин (м), финал, MAX Sport 1
 
16,30 ч Колоездене, Еврометропол, Eurosport 1
 
19,30 ч Баскетбол, Баскония – Уникаха, Нова спорт
 
21,30 ч Автомобилизъм, Nascar Cup в Доувър, MAX Sport 1
 
21,35 ч Плуване, Международна лига в Индианаполис, Eurosport 2
13,З0 ч Серия "А", Фиорентина - Удинезе, MAX Sport 3
14,00 ч Ла Лига, Леганес - Леванте, MAX Sport 4
14,15 ч Холандско първенство, Ден Хааг - Аякс, MAX Sport 2
16,00 ч Висша лига, Саутхемптън - Челси, Диема спорт 2
16,00 ч " Серия "А", Рома - Каляри, MAX Sport 3
16,00 ч Серия "А", Болоня - Лацио, MAX Sport 2
16,20 ч Бундеслига, Байер - РБ Лайпциг, Eurosport 2
17,00 ч Ла Лига, Реал (М) - Гранада, MAX Sport 4
17,30 ч efbet Лига, Арда - Дунав, Диема спорт
17,45 ч Холандско първенство, Айндховен - Венло, MAX Sport 1
18,25 ч Бундеслига, Шалке 04 - Кьолн, Eurosport 2
18,30 ч Висша лига, Нюкасъл - Манчестър Ю, Диема спорт 2
19,00 ч Серия "А", Торино - Наполи, MAX Sport 3
19,30 ч Ла Лига, Валенсия - Алавес, MAX Sport 4
20,15 ч efbet Лига, Лудогорец - Левски, Диема спорт
21,45 ч Серия "А", Интер - Ювентус, MAX Sport 2
22,00 ч Ла Лига, Осасуна - Виляреал, MAX Sport 4
23,20 ч МЛС, Портланд Тимбърс - Сан Хосе Ърткуейкс, MAX Sport 2

 

13,З0 ч Серия "А", Фиорентина - Удинезе, MAX Sport 3

14,00 ч Колоездене, обиколка на Хърватия, Eurosport 1

14,00 ч Ла Лига, Леганес - Леванте, MAX Sport 4

14,15 ч Холандско първенство, Ден Хааг - Аякс, MAX Sport 2

14,30 ч Тенис, турнир в Пекин (м), финал, MAX Sport 1

16,00 ч Висша лига, Саутхемптън - Челси, Диема спорт 2

16,00 ч " Серия "А", Рома - Каляри, MAX Sport 3

16,00 ч Серия "А", Болоня - Лацио, MAX Sport 2

16,20 ч Бундеслига, Байер - РБ Лайпциг, Eurosport 2

16,30 ч Колоездене, Еврометропол, Eurosport 1

17,30 ч efbet Лига, Арда - Дунав, Диема спорт

17,45 ч Холандско първенство, Айндховен - Венло, MAX Sport 1

18,25 ч Бундеслига, Шалке 04 - Кьолн, Eurosport 2

18,30 ч Висша лига, Нюкасъл - Манчестър Ю, Диема спорт 2

19,00 ч Серия "А", Торино - Наполи, MAX Sport 3

19,30 ч Баскетбол, Баскония – Уникаха, Нова спорт

19,30 ч Ла Лига, Валенсия - Алавес, MAX Sport 4

20,15 ч efbet Лига, Лудогорец - Левски, Диема спорт

21,30 ч Автомобилизъм, Nascar Cup в Доувър, MAX Sport 1

21,35 ч Плуване, Международна лига в Индианаполис, Eurosport 2

21,45 ч Серия "А", Интер - Ювентус, MAX Sport 2

22,00 ч Ла Лига, Осасуна - Виляреал, MAX Sport 4

23,20 ч МЛС, Портланд Тимбърс - Сан Хосе Ърткуейкс, MAX Sport 2

 

Етикети:

Още по темата

Please select answer!