Резултати в НБА

Снимка: Gulliver/GettyImages

831 0

Оклахома Сити Тъндър отстъпи пред Лос Анджелис Лейкърс със 104:108 на свой терен в двубой от редовния сезон в НБА. В последната минута от срещата "гръмотевиците" успяха да съкратят изоставането на три точки, но не намериха начин да вкарат мача в продължение.

Най-резултатен в двубой стана Ръсел Уестбрук с 36 точки, а за "езерняците" Брук Лопес вкара 20.

Ню Йорк Никс също загуби от дома от Атланта Хоукс с 96:99. "Ястребите" решиха спора в своя полза в заключителната част, която спечелиха с пет точки разлика. Шарлът Хорнетс пък стигна до успех в гостуването си на Финикс Сънс със 115:110. И тук ключова се оказа последната четвърт, в която гостите се наложиха с 29:16.

Провал в къщи записа и отборът на Бруклин Нетс, който загуби от Милуоки Бъкс с 94:109. Бостън Селтикс победи минимално Портланд Трейл Блейзърс с 97:96 на свой терен. На голямата почивка "келтите" губеха с 38:54, но доминираха в следващите две части и успяха да обърнат резултата.

В друг двубой от кръга Торонто Раптърс надигра Мемфис Гризлис със 101:86 у дома.