От засада ли вкара Джейми Варди за Англия?

2403 0

Джейми Варди се появи след почивката за националния отбор на Англия и още с първото си докосване изравни резултата срещу Уелс на 1:1. В самия край на първата част Гарет Бейл бе открил за "драконите" от пряк свободен удар, при който Джо Харт се намеси безобразно.

Любопитен казус се разигра в 55-ата минута, когато Варди от около два метра необезпокояван разстреля Уейн Хенеси за 1:1. Нападателят на Лестър бе с около 90 сантиметра зад защитата, но съдията не отсъди засада, защото кълбото стигна до Варди след съприкосновение с главата на защитника на Уелс (въпреки че в сайта на УЕФА пише за асистент Гари Кейхил).

Въпреки че не беше умишлено, реферите прецениха да не вдигат флага. Имаше ли засада при гола на Варди, как мислите?