Ужасяваща загуба с двуцифрен резултат за националите ни до 17 години

Снимка: Официален сайт на БФС

2009 0

Младежкият ни национален отбор по футбол до 17 години претърпя ужасяваща загуба в турнира „Кубок Развития” 2019. Националите ни загубиха с катастрофалното 0:10 от Белгия.

Турнирът се провежда в Минск, Беларус, като мачовете се играят в две части по 40 минути. Старши- треньорът Любомир Божанков не успя да намери начин, по който неговите възпитаници да противодействат на съперника си. Такаполучиха цели 10 попадения в мрежата си в мача за седмото място – по 5 в двете полувремена.

В събота тимът ни загуби от Таджикистан след изпълнение на дузпи. В редовното време от срещата отборът на Таджикистан поведе в 64-ата минута, но само 6 минути по-късно Кръстев изравни, с което оформи крайният резултат 1:1. При изпълнението на дузпите футболистите на Таджикистан отбелязаха 3 гола, а българите 2.

А с кой отбор предстои на мъжкия ни национален отбор да изиграе контрола - вижте в този материал.