Страхил Попов: Показахме по-добра игра от предишните мачове

2700 0

Националният отбор на България бе надигран тотално с 4:0 от Англия на "Уембли". Това бе пети пореден мач в квалификациите за Евро 2020, в който "лъвовете" не успяват да постигнат победа и остават последни в предварителната група. Ето какво каза Страхил Попов:

"Да не забравяме, че играхме срещу един от най-добрите отбори в света. През първата част стояхме добре, имахме шансове. През втората част също започнахме добре, но при една контра атака направихме дузпа и това доведе до тежката загуба.

Не мога да кажа, че показахме най-доброто от нашата игра. Показахме обаче по-добра игра от предишните мачове. Първия гол бе нещастна ситуация, липса на доглеждане. В края обаче се гледа резултата, а той е негативен за нас."

А какво каза треньорът Красимир Балъков вижте тук.