Лагербак: България протакаше времето цяло второ полувреме

1938 0

Селекционерът на Норвегия Ларс Лагербак разкритикува играта на българския национален тим в двубоя от Лигата на нациите между двата тима снощи. Момчетата на Петър Хубчев се наложиха над скандинавците с 1:0 благодарение на гол на Радослав Василев в 58'.

"Те използваха всяка ситуация, за да протакат времето. Едва ли и за две последователни минути топката бе в игра през второто полувреме", коментира специалистът пред медиите в Норвегия.

"Исках два пъти по 30 минути ефективна игра", каза още опитният Лагербак.

В Норвегия отбелязаха, че националният им тим не е губил мач през 2018 година дотук. Те спечелиха срещу Австралия, Албания, Исландия и Панама в приятелски мачове и победиха Кипър в първия си двубой от новия турнир на УЕФА.