Божиков: Нормално е да има притеснение, не играем всеки ден на "Уембли"

Снимка: Официален сайт на БФС

2577 0

Националният отбор по футбол претърпя трета загуба в квалификациите за Евро 2020. Играчите на Красимир Балъков бяха надиграни тотално от Англия на "Уембли" и загубиха с 4:0. Своето мнение даде и Васил Божиков след срещата.

"Тежък двубой за нас. Това е един от най-класните съперници в света. Опитахме да изпълним исканията на треньора, да играем компактно и да търсим нашите шансове на контра атака. Допуснахме грешка, те ни вкараха първия гол - резултатът не бе лош.

През втората част излезнахме напред, хванаха ни на скорост и направихме още грешки, дузпи и така се стигна до другите голове. В началните минути имаше леко притеснение, на "Уембли" не се играе всеки ден, но опитахме да дадем най-доброто от себе си", заяви Божиков.

А какво каза треньорът Красимир Балъков вижте тук.