Лудогорец завърши зимния лагер със загуба от Цървена звезда

Снимка: Оф. сайт на Лудогорец

1859 0

Лудогорец приключи зимната си подготовка със загуба, четвърта за тима в Белек, Турция. Шампионите на България отстъпиха с 1:3 от първенеца на Сърбия Цървена звезда. Единственият гол за "орлите" вкара Вандерсон, а тимът показа доста грешки в защита.

"Звездашите" откриха резултата в 33-ата минута, когато Бен бе оставен непокрит в наказателното поле и реализира с глава от около 10 метра. Две минути преди почивката сърбите удвоиха преднината си - Боаки се възползва от груба грешка на защитата на разградчани за 2:0.

При подновяването на играта Лудогорец показа повече активност и успя да върне едно попадение. В 54-ата минута Вандерсон се разписа след хубава атака отляво. Асистенцията бе дело на Антон Недялков. Постепенно Лудогорец отхлаби натиска си и Звезда стигна до трето попадение. То бе дело на Павков, който вкара след мощен удар с левия крак.

Равносметката на Лудогорец от зимния лагер е 4 загуби и само 2 победи - срещу Хонвед и Ахмат. Вижте всички резултати в този материал.