Лудогорец изпусна руснаци в първата си контрола (ВИДЕО)

Снимка: БГНЕС

830 0

Лудогорец пропусна да спечели първата си контрола на лагера в Турция срещу Арсенал (Тула) главно заради много си пропуски, които доведоха до равенството 1:1.

Руснаците поведоха в резултата, след като Пластун си вкара автогол в 64-ата минута. Новото попълнение на Лудогорец Жоао Пауло изравни в 74-ата минута.

Двата отбора си размениха по едно полувреме. Арсенал Тула имаше превъзходство през първата част, но не стигна до гол. След подновяването на играта Георги Дерменджиев направи куп промени в състава, което даде резултат.

Всичко по-интересно бе в половината на Арсенал Тула. Пропуски направиха Кафу и Жоао Пауло. В 64-ата минута след грешка в защитата на Лудогорец се стигна до гол в мрежата на Владо Стоянов. След прострелно центриране на противников играч Пластун прати топката в собствената си врата.

Десет минути по-късно Жоао Пауло бе оставен непокрит и успя да изравни резултата. В минутите до края на срещата новото попълнение на шампионите получи отлична възможност да донесе успеха, но стреля във вратаря на Арсенал Тула.

Състав на Лудогорец: Владо Стоянов, Йордан Минев, Козмин Моци, Георги Терзиев, Александър Василев, Абел Анисе, Лукас Саша, Вандерсон, Джоди Лукоки, Клаудиу Кешеру, Жуниньо Кишада (Кафу, Марселиньо, Мисиджан, Жоао Пауло, Натанаел, Сисньо, Ренан, Паломино, Пластун)