Козмин Моци: Лудогорец е обречен срещу Хофенхайм, ако ту играе, ту не

Снимка: БГНЕС

1924 0

Един от капитаните на Лудогорец - Козмин Моци, вярва, че отборът е способен да поднесе изненадата и да спечели срещу Хофенхайм в Лига Европа. Както е известно, германският отбор започна слабо участието си в надпреварата, губейки с 1:2 от Брага у дома. Това означава, че победата в Разград е задължителна за Хофе.

Въпреки очакванията за победа на гостите обаче, Моци вярва, че с раздаване на "110%" Лудогорец може да измъкне победата в предстоящия в четвъртък сблъсък.

"Хофенхайм е доста силен отбор, който играе успешно в Бундеслигата. Ние трябва да играем не на 100, а на 110 процента, за да може да се поздравим с успех. Няма да вземем трите точки, ако пет минути играем на ниво, а в следващите 5-10 сме отпуснати. През целия мач трябва да бъдем концентрирани”, заяви ден преди срещата Моци.

Двата отбора се изправят един срещу друг на "Лудогорец Арена" в 22:05 часа. Срещата може да следите НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG