Дерменджиев след загубата: Изиграхме добър мач

7589 0

Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев смята, че неговият тим е направил добър мач, въпреки че загуби с 1:2 от Копенхаген в първия мач от 1/16-финалите от Лига Европа.

"Като резултат не е добре, но мисля, че изиграхме добър мач. Имаме още 90 минути, няма значение, че губим с 1:2. Ранният гол стресира отбора, но показахме характер. Имахме превъзходство и няколко ситуации, но така се получи, че не ги реализирахме.

Ние имаме достатъчна рутина и пак казвам, че има още една среща, независимо, че е в Копенхаген. Нищо не е свършило. Силово ни превъзхождаха, но ние доминирахме в играта”, каза Дерменджиев.

"Нямаше изненади в играта на Копенхаген Знаехме, че проблем за нас ще бъдат статичните положения. Имахме превъзходство и някои ситуации, в които можехме да вкараме. Все още нищо не е свършило. Най-вероятно ще дам почивка на някои от титулярите за мача от първенството", каза още треньорът на Лудогорец.