Отменят финал, ако Славия елиминира Локо (Пд)

Снимка: БГНЕС

3735 0

Ако Славия елиминира Локо (Пд) в понеделник, финал за седмото място в първенството няма да има. За него ще се класира директно победителят от двойката Черно море - Септември.

Седмото място дава право на плейоф за евротурнирите срещу третия в класирането на Първа лига, като в момента това е Левски. Берое обаче също има шансове да стигне до него, пише "24 часа".

„Белите“ са обмисляли да откажат мача с пловдивчани, който вече не им е необходим след спечелената купа, защото влизат в Европа с нея. Но глобата е прекадено голяма, като БФС я направи 100 000 лева, за да отпадне изваждането на отбор от групата, както бе преди. Така в понеделник Локо (Пд) почти няма да има проблеми с продължаването напред, защото вероятно Златомир Загорчич ще пусне юношите или повечето резерви след триумфа на титулярите.