Локо Пд обърна "моряците" на Гонзо и вече е четвърти

986 0

Локомотив (Пловдив) постигна обрат над Черно море с 2:1 в мач от плейофния кръг на първата шестица.

Отборът на Георги Иванов – Гонзо бяха изпреварени от домакините, които вече пети във временното класиране с 49 точки, а варненци са с три по-малко.

Срещата на „Лаута“ започна шокиращо за Локомотив. Николай Минков откри резултата още преди да е изминала и 1 минута игра, но в 17-ата мартин Камбуров изравни за 1:1. Иван Горанов центрира, Везалов стреля, Михайлов изби, а Камбуров засече отбилата се топка.

След почивката Локомотив владешее инициативата. Такла се стигна до 70-ата минута, в която току-що влезлият в игра Дино Мартинович прониза мрежата на гостите с плътен шут от 20-ина метра.