Локо (Пд) се измъкна срещу Дунав Русе

Снимка: Guliver/GettyImages

924 0

Дунав и Локомотив Пловдив изиграха емоционален мач, в който обаче не успяха да излъчат победител. След 1:1 на стадиона в Разград нищо около битката за Топ 6 не се разреши и интригата остава.

Иначе русенци направиха страхотно първо полувреме, но в него стигнаха само един гол чрез Васил Шопов. Но в 57-та минута защитникът им Олексей Ларин беше изгонен, защото спря чиста голова атака на "железничарите" и това преобърна развоя на мача.

До края локомотивци налитаха като оси и в крайна сметка успяха да изравнят малко преди края. Точен беше словенецът Дино Мартинович, който за пореден път се превърна в герой за тима си в 84-та минута, носейки поне хикса в този мач.