Дунав излъга Локо (Пд) за първи успех от месеци насам

Снимка: Оф. сайт на Дунав

757 0

Дунав Русе най-накрая си припомни какво е победа. Приятната изненада на миналогодишния шампионат записа първа победа след разделянето на първенството на "шампионска група" и "втора осмица", след като се добра до ценно 1:0 над Локомотив (Пловдив) у дома.

В герой за домакините пък се превърна Исмаил Иса, който с попадението си в 28-ата минута донесе трите точки на тима си. Това беше и последното интересно положение в мача, след като през второто полувреме се игра много малко футбол. В края на мача пък Бирсент Карагерен си изкара червен картон, но и това не помогна на "смърфовете" да стигнат до успех.

"Драконите" нямаха победа в 7 поредни мача, а днешият успех ще им помогне да се запази разликата на 2 пункта от Етър. Отборът от Велико Търново днес спечели с 4:2 срещу Септември, въпреки че при 2:2 остана с човек по-малко.