Стоянович разкри големият проблем в Левски след победата срещу Етър

Снимка: Оф. сайт на Левски

1794 0

Треньорът на Левски Славиша Стоянович не спести критиките си въпреки победата на неговия отбор срещу Етър. "Сините" се наложиха с 2:0 като гости на стадион "Ивайло" във Велико Търново, но треньорът не остана доволен от видяното.

“Първото полувреме имахме контрол, играхме добре. Второто полувреме загубихме битката в средата на терена. Две тотално различни полувремена. Не мога да бъда доволен от второто полувреме.

Не съм очаквал толкова силен старт, но мисля мач за мач. Ще анализираме какво сме направили. Имаме проблем с физическата подготовка. Губим физически единоборства. Имаме 10 добри минути, а после 10 минути ни няма. Трябва да сме компактни през цялото време”, заяви Стоянович.