Делио Роси наказа необичайно "сините" за резила с Героя

Снимка: Официален сайт на Левски

2980 0

Изключително слабата игра на Левски в контролата срещу Сливнишки герой излезе през носа на футболистите. В сряда вечер "сините" загубиха с 1:3 на "Герена" от третодивизионния тим.

Спарингът се игра в 3 части от по 30 минути. Домакините бяха на ниво само в първата от тях - тя завърши 1:0 с гол на французина Габриел Обертан.

Веднага след проверката, която завърши около 22:00 часа, Делио Роси, вместо да пусне футболистите си в почивка, ги изведе на един от помощните терени. Там под ръководството на помощниците му отборът проведе почти среднощно занимание. Италианският специалист пък наблюдаваше всичко, седнал на трибуната, пише "Тема Спорт".

Делио Роси трябва да прецени дали да задържи в състава 20-годишния бразилски нападател Жеан Патрик. Крилото се появи през втората част на контролата със Сливнишки герой. Именно след негова грешка тръгна контра, с която третодивизионният тим изравни. След това Патрик пропусна 2 чисти положения.