ЦСКА започна с убедителна победа срещу чехи в Австрия

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

5223 0

ЦСКА започна с победа контролните си срещи на лагера в Австрия, след като победи с 3:0 чешкия Прибрам. Това е втори успех за отбора на Добромир Митов през лятото, след като в първата проверка по-рано "червените" надвиха със същия резултат Локомотив Горна Оряховица.

Нападателят на ЦСКА - Али Соу, откри резултата след 11 минути игра, а половин час по-късно Енрике Рафаел увеличи преднината на "червените". През второто полувреме влезлият като резерва Диего Фабрини направи класически резултата в Австрия след асистенция на Евандро.

Иначе и петте нови попълнения на тима записаха минути, като отборът на Добри Митов на три пъти нацели и гредата. Добро впечатление направиха Денис Давидов и Греъм Кери, а Тони Уот пък нацели напречната греда през втората част, след като остана сам срещу вратаря. Следващата среща за ЦСКА на австрийска земя е на 27-и юни от 19,00 часа срещу опонента на Лудогорец в Шампионска лига – Ференцварош. Пълната програма на контролите на ЦСКА - вижте в този материал.