ЦСКА надигра Кариана в контрола в Панчарево

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

1737 0

ЦСКА победи Кариана (Ерден) с 3:1 в контрола, която се игра на базата в Панчарево. Гостите откриха чрез Тодоров в 32-ата минута, но с две попадения на Тиаго (35, 72) червените осъществиха обрат. Крайното 3:1 оформи Али Соу, реализирал дузпа в 90-ата минута.

Кариана поведе в 32-та минута, а три по-късно ЦСКА изравни след гол на Тиаго с шут извън наказателното поле. В 63-та минута бяха извършени шест смени. В игра се появиха Албентоса, Мазику, Малинов, Антов, Кери и Соу, а почивка получиха Дончев, Жеферсон, Пинто, Давидов, Евандро и Уот.

Тиаго изведе тима ни напред в 72-та минута след силен шут от границата на наказателното поле. В 78-та минута вторият вратар на Кариана се контузи и нашият Илия Шаламанов застана да пази вратата на противника ни. Христо Панчев зае мястото на Тиаго, а Андрей Йорданов - на Вив Соломон-Отабор. В последните секунди Али Соу резлизира от дузпа за крайното 3:1.