Любо Пенев: Просто трябваше да отбележим един гол

Снимка: БГНЕС

2121 0

Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев коментира равенството на неговия тим с Лудогорец. Двата тима не се победиха, като направиха 0:0 на "Лудогорец Арена" в среща от Първа лига. Специалистът бе реалист и обясни, че както "червените" са можели да спечелят срещата, така и да я загубят.

“Добър мач. Двата отбора играха добре. Имаше стойностен футбол. През първото полувреме създадохме няколко голови положения. В началото на втората част също имахме ситуации. После се усети умората и Лудогорец ни натисна. Все пак не играем срещу слаб отбор. Лудогорец от доста години има изграден отбор, с качествени състезатели. Те са опитен тим.

Не казвам, че не съм доволен от моя отбор. Просто трябваше да отбележим един гол. Така точките щяха да бъдат други. Аз съм реалист - както можеше да спечелим, така можеше и да загубим. Гледам оптимистично на предстоящите двубои с Ботев Пд за купата на България”, заяви Пенев.