Холандски таран пристигна на "Армията"

Снимка: БГНЕС

2467 0

Холандски таран дойде на "Армията" вчера и изгледа победата с 1:0 на ЦСКА над Берое в компанията на своя агент. Голът вкара Кирил Десподов от дузпа през второто полувреме.

Нападателят, който се очаква да подсили "червените" от новия сезон, в 26-годишният Ларс Велдвайк. 196-сантиметровият таран е в София на финални преговори.

Холандецът за последно е играл в Гронинген (7 мача и 1 гол), но миналия четвъртък клубът е обявил, че футболистът напуска като свободен агент. През сезон 2015/2016 Велдвай вкарва 14 гола в 33 мача за Цволе. Все още не е ясно кои играчи ще останат и кои ще напуснат "червените", но има голяма вероятност клубът да се раздели с голям брой играчи. Велдвайк може да заеме мястото на Фернандо Каранга, ако клубът се раздели с него.