Бодуров: Не знам дали ще остана в ЦСКА! Ами ако утре умра?

3918 0

Защитникът на ЦСКА Николай Бодуров за пореден път направи много любопитен коментар. По-рано днес "червените" спечелиха последното дерби с Левски за сезона, като се наложиха с 2:3 с гол в последната минута на срещата.

"Още през първото полувреме трябваше да затвърдим превъзходството си. Дойде им самочувствието при 2:2 и стана като мач в Англия - атака след атака.

На стадиона имаше малко публика, но тези, които не дойдоха изпуснаха.

За мен сезонът бе напълно неуспешен. Борихме се на два фронта, а останахме с празни ръце. Имаше мачове през кампанията, които трябваше да спечелим. На места и късметът не ни покри. Явно не ни е било писано.

Не мога да кажа, че категорично оставам в ЦСКА. Никой не може да каже такова нещо. Ами ако утре умра? Няма как да кажа."