Без премии за ЦСКА при победа над Созопол

969 0

Футболистите на ЦСКА няма да вземат премии, ако преодолеят Созопол и се класират за полуфиналите в турнира за Купата на Бъглария. В началото на сезона, когато играчите и ръководството са договаряли бонусите, двете страни са си стиснали ръцете единствено за допълнителни приходи в мачовете от Югозападната "В" група.

"Червените" спечелиха всичките си 15 двубоя и за всички тях са си взели въпросните премии. В един от случаите 31-кратният шампион на България спечели по служебен ред срещата, пише "Меридиан мач".

Все пак, ако спечелят Купата на България, футболистите на старши треньора Христо Янев ще приберат големи бонуси. За да се случи това обаче отборът трябва да отстрани Созопол на 1/4-финалите, потенциалния си съперник на полуфиналите и разбира се, да спечели финала. Всички останали евентуални противници на ЦСКА са професионални клубове, но с далеч по-малък бюджет.