Копич направи любопитен коментар за TikTok звезда и отсече: Горд съм от своя отбор!

Снимка: Kiril Bekyarov / LAP.bg

1511 0

Треньорът на Ботев Пловдив Желко Копич изрази мнението си след измъчената победа с 1:0 срещу Славия. „Жълто-черните“ играха 50 минути с човек по-малко, а „белите“ имаха уникален карък, след като на четири пъти нацелиха гредите.

Хърватският наставник на „канарчетата“ потвърди, че на проби в отбора е  TikTok звездата Михаил Прокопиев.

Мисля, че и двата отбора се справиха добре. Получи се страхотен мач - много положения, червен картон, гол. През първото полувреме имахме някои чисти положения. Ние знаехме, че Славия е добре организиран отбор и че ще дебне своите моменти“, коментира Копич.

„След червения картон променихме начина на игра, а дисциплината ни в тактически план беше на ниво. Горд съм от своя отбор. Момчетата опитаха да спечелят всеки един дуел. Дадоха всичко от себе си. Опитахме да направим нещо в предни позиции“, обяви той.

„Михаил Прокопиев е при нас на проби. Ще видим какви са неговите качества и неговото физическо състояние", призна Копич.

А ето какво каза Златомир Загорчич след мача в Коматево.