Неделев се извини на феновете на Ботев

633 0

Звездата на Ботев (Пд) Тодор Неделев се извини на съотборниците си и привържениците на тима за изпуснатата дузпа срещу Локомотив (Пд).

Халфът пропусна от бялата точка в 74-ата минута при резултат 0:2, като стражът на домакините Ел Харуби усети ъгъла и изби удара му.

„Стана 2:0, опитахме се, жалко, че изтървахме дузпата, ако бяхме вкарали, имаше още 20 минути. Съжалявам, извинявам се на момчетата. Мисля, че се получи равностоен мач,

Локомотив си вкара положенията и победи. Може би ни изненадаха с младото момче, което пуснаха. Поздравявам ги за това решение, мисля, че не се представи лошо.

С нищо друго не ни изненадаха. Щом сме паднали, не сме ги разузнали и не сме играли както трябваше. Веднага си избрах ъгъла, но вратарят го усети.

Извинявам се на феновете за загубените точки и изтърваната дузпа. Надявам се следващия мач пак да ни подкрепят”, коментира 23-годишният халф.